Skip to main content

MANIPULATORY PRZEMYSŁOWE

Czasami najlepszym rozwiązaniem są niestandardowe manipulatory o specjalnych właściwościach. Wąskie przestrzenie lub skomplikowana obsługa mogą narzucać wymagania, które sprawiają, że standardowy żuraw nie jest rozwiązaniem optymalnym. W takich przypadkach opracowujemy i wykonujemy specjalnie zaprojektowany manipulator z wysięgnikiem prostym lub przegubowy, tak aby dopasować się do potrzeby klienta. Zapraszamy do sprawdzenia, czym dokładnie jest manipulator, jakie ma zastosowanie, a także jakie są rodzaje manipulatorów.

Manipulator – definicja

Manipulatory przemysłowe – zastosowanie

Manipulatory – rodzaje

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy bardzo dużą liczbę manipulatorów specjalnych, dostosowanych do specyficznej obsługi klienta. Dla przykładu stworzyliśmy urządzenia dedykowane niskim pomieszczeniom, bądź też takim, w których niezbędne jest zastosowanie innych rozwiązań konstrukcyjnych niż w przypadku standardowych hal produkcyjnych. Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu, a także produkcji i dystrybucji następujących rodzajów manipulatorów.

  • manipulatory z wysięgnikiem prostym,
  • manipulatory przegubowe,
  • manipulatory podwieszane pod sufit lub konstrukcję hali,
  • manipulatory pneumatyczne przejezdne,
  • manipulatory na suwnicy podwieszanej.

Za każdym razem dostosowujemy realizację zamówienia tak, aby w stu procentach zaspokoić specyficzne potrzeby i oczekiwania klientów.

Manipulator pneumatyczny – dlaczego warto kupić go na Mechanica?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj propozycję współpracy