Skip to main content

O nas

MECHANICA jest interdyscyplinarnym biurem konstrukcyjnym, które świadczy usługi z zakresu projektowania oraz dostawy maszyn i urządzeń dla wielu sektorów gospodarki. Naszą specjalizacją jest obszar transportu bliskiego ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznych chwytaków, manipulatorów przemysłowych oraz systemów suwnicowych. Realizujemy również tematy stanowisk montażowych, automatyzujemy procesy produkcyjne, a także wykonujemy projekty specjalne, charakteryzujące się złożoną problematyką.

Naszym podstawowym atutem jest wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania różnorodnych konstrukcji oraz indywidulane podejście do każdego tematu, dzięki czemu możemy sprostać wyzwaniom jakie stawiają najbardziej skomplikowane projekty. Dynamiczny rozwój rynku tworzy coraz to nowe obszary rozwoju, co często łączy się z projektowaniem nowych maszyn, optymalizacją istniejących urządzeń i wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

Służymy Państwu fachową poradą i pomocą techniczną. Chcemy solidnie wykonywać naszą pracę tak żeby zaowocowała długoterminową współpracą oraz obustronnymi korzyściami.

Wysoce wykwalifikowana
i specjalistyczna kadra

Doświadczeni montażyści
i pracownicy techniczni

Świetnie wyposażone biuro konstrukcyjne oraz hala montażowa

Wysoce wykwalifikowana
i specjalistyczna kadra

Świetna znajomość rynku polskiego

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem

Urządzenia do przenoszenia beczek i kanistrów.

Rzetelna firma

Nasza firma została wyróżniona certyfikatem programu Rzetelna Firma. Dzięki temu wyróżnieniu dołączyliśmy do grona firm ze sprawdzoną i potwierdzoną rzetelnością oraz wiarygodnością w biznesie.

Nasi partnerzy

Od 2019 roku firma MECHANICA nawiązała współpracę z trzema światowymi liderami w dziedzinie urządzeń do transportu bliskiego, firmą GORBEL oraz firmą FEZER, nową współpracą jest firma z USA – MORSE. Dzięki współpracy z czołowymi producentami jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom jakie stawiają nam nasi klienci, aby znaleźć rozwiązania najlepiej dostosowane do poszczególnych branż przemysłu.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj propozycję współpracy