Skip to main content

Serwis

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu uwzględniać za każdym razem specyfikę/problematykę danej branży. Uzgadniamy na samym początku współpracy zakres prowadzonych prac projektowych oraz proponujemy najkorzystniejszy i najefektywniejszy wariant, tak aby klient jak najszybciej osiągnął postawiony cel.

Stanowimy zespół doświadczonych inżynierów z obszerną wiedzą z zakresu projektowania układów mechaniki, automatyki, hydrauliki, pneumatyki oraz elektroniki. Jesteśmy specjalistami z szeroko pojętego rynku technologicznego w Polsce, które swoje bogate doświadczenie czerpali ze swojej wcześniejszej pracy w renomowanych firmach prywatnych oraz instytutach naukowych.

Projektując współpracujemy z wieloma wiodącymi firmami produkującymi komponenty zakupowe do Naszych maszyn, przez co mamy dostęp na najnowszych rozwiązań istniejących na rynku, co przekłada się wprost na dostarczanie przemyślanych i sprawdzonych rozwiązań inżynierskich.

Przedłużenie żywotności Twojego sprzętu

Wizyty serwisowe

Serwis ratunkowy

Pomimo dokładnej konserwacji nadal mogą wystąpić poważne awarie najzwyczajniej z ludzkiego błędu. W razie wypadku warto zwrócić się do naszego działu serwisowego. Jako klient kontraktowy masz rabaty na rozliczenia godzinowe i priorytetową dostępność.

Przeglądy UDT

Asysty konserwatorskie przy odbiorach UDT

Przedłużenie gwarancji

Certyfikowani inżynierowie serwisu

Dlaczego warto
współpracować z nami?

Od projektu po samą realizację. Doradzimy już na etapie doboru rozwiązania.

Proces oparty o lata doświadczenia pozwala na przekazanie rozwiązań z pełną dokumentacją.

Od doboru rozwiązania i jego montaż oraz wprowadzenie do obsługi. Jako profesjonaliści doradzimy w każdym detalu.

Działamy zgodnie z wszelkimi normami ISO. Posiadamy również wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania projektów.

Nasza firma posiada profesjonalny warsztat projektowy. Działamy na rynku już od paru dobrych lat.

Nowe wyzwania nie są dla nas niczym strasznym. Dopasujemy rozwiązania oraz ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj propozycję współpracy