Skip to main content

ŻURAWIE SŁUPOWE

Ręczny transport jest nie tylko uciążliwy, ale także spowalniający pracę i często stwarzający niebezpieczeństwo dla zdrowia pracowników. Z tego powodu nie tylko projektujemy, ale również produkujemy i dystrybuujemy żurawie kolumnowe. Urządzenia obecne w naszej ofercie można zainstalować bezpośrednio na stanowiskach pracy i wyposażyć w różnego rodzaju wciągniki. Dzięki zastosowaniu wysięgników aluminiowych zapewniały łatwość operowania ładunkiem oraz bardzo niskie wymagania dotyczące posadzki do której są one kotwione. Minimalna grubość posadzki pod żurawie wynosi zaledwie 130 mm. Każdemu klientowi gwarantujemy personalizację zakupionych dźwigów, która pozwala na maksymalne wykorzystanie ich potencjału w miejscu pracy.

Żuraw słupowy obrotowy – co to jest?

Żurawie słupowe – zastosowanie

Żuraw słupowy obrotowy – dlaczego warto go kupić na Mechanica?

Serdecznie zapraszamy do zakupu żurawi słupowych z naszej oferty. Każdy produkt konstruowany i produkowany jest pod zamówienie klienta. Nie jesteśmy sklepem, nie sprzedajmy gotowych rozwiązań- klient ma możliwość wprowadzania własnych modyfikacji na etapie projektowania żurawia. To bardzo opłacalna inwestycja, ponieważ nie dostosowujemy urządzenia z katalogu pod produkcje, a konstruujemy i produkujemy żurawie zgodne z zapotrzebowaniem i możliwościami hal produkcyjnych.

Opisane powyżej urządzenia dają możliwość zainstalowania ergonomicznego sprzętu do podnoszenia na bardzo wielu typach stanowisk pracy. Przykładowe udźwigi oraz długości wysięgników określono w tabeli.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj propozycję współpracy