Skip to main content

CHWYTAKI ELEKTRYCZNE

W tej kategorii dostępne są zaawansowane technologicznie urządzenia dźwignicowe, które wspomagają transport zarówno surowców, jak i półproduktów na krótkich odległościach. Bardzo często żuraw warsztatowy obrotowy wspomaga także prace rozładunkowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisem, czym jest dźwig stacjonarny, jakie ma zastosowanie, a także, dlaczego akurat u nas warto się w niego zaopatrzyć. Żurawie stacjonarne warsztatowe odnajdują zastosowanie w niemal każdej branży jako wyposażenie stanowisk pracy.

Żurawie naścienne

Żurawie słupowe

Manipulatory przemysłowe

Dźwig stacjonarny – co to jest?

Żurawie obrotowe – rodzaje

Budowa żurawia stacjonarnego

Konstrukcja żurawia stałego składa się z kolumny, a także wysięgnika. Kolumna poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanej podstawy zapewnia możliwość montażu do posadzki za pomocą kotew chemicznych. Jest to możliwe dzięki użyciu w żurawiach stacjonarnych lekkich stopów, z których są wykonane wysięgniki. Uniwersalny element przyłączeniowy wózka wciągnika zapewnia możliwość podpięcia pod żuraw dowolnego urządzenia podnoszącego m.in. wciągnika łańcuchowego lub wciągnika tensometrycznego.
Istnieje pewna charakterystyczna cecha, którą odznacza się żuraw. Wysokość podnoszenia, określana jest przez maksymalną wysokość położenia haka wciągnika przy górnym skrajnym położeniu.

Żurawie przemysłowe – dlaczego warto kupować u nas?

Dlaczego warto
współpracować z nami?

Od projektu po samą realizację. Doradzimy już na etapie doboru rozwiązania.

Proces oparty o lata doświadczenia pozwala na przekazanie rozwiązań z pełną dokumentacją.

Od doboru rozwiązania i jego montaż oraz wprowadzenie do obsługi. Jako profesjonaliści doradzimy w każdym detalu.

Działamy zgodnie z wszelkimi normami ISO. Posiadamy również wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania projektów.

Nasza firma posiada profesjonalny warsztat projektowy. Działamy na rynku już od paru dobrych lat.

Nowe wyzwania nie są dla nas niczym strasznym. Dopasujemy rozwiązania oraz ofertę pod Twoje indywidualne potrzeby – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj propozycję współpracy